SHED boards

Webová stránka značky: SHED boards

Historie SHED boards se možná začala psát už v truhlářské dílně mého táty, kam mě jako kluka lákala vůně dřeva. I když jsem měl i spoustu jiných zájmů, kdykoliv jsem našel volnou chvilku, pomáhal jsem v práci tátovi nebo si jen tak sám něco vyráběl. Když jsem pak na nějaký čas zakotvil na Novém Zélandu, vše získalo jasnější obrysy. Pracoval jsem v truhlárně a po práci v kůlně za domem vyráběl ze dřeva designový nábytek a různé drobnosti. Rázem se to všechno spojilo – stovky hodin na surfu, skejtování s kamarády a práce se dřevem, pro kterou jsem se nadchl – prostě to nemohlo skončit ničím jiným než SHED boards. Po návratu domů jsem na nic nečekal a vrhl se do práce.

SHED boards jsou inspirovány původními tvary boardů a surfařskou Kalifornií 60. a 70. let, kde se zrodila pravá skejtová kultura. Desky jsou po vzoru prvních boardů vyráběny z masivu, který jim dodává ten pravý oldschoolový vzhled a samotná jízda tím získává styl. 

Stejně jako dříve, když surfaři neměli vlny, město a silnice se stávaly oceánem... #surfyourway

Ondřej

Zakladatel SHED boards

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení