In Between

IN BETWEEN je česká značka originálních šperků, které jsou inspirovány a vytvořeny s láskou k oceánu a horám. Between the sea, the sky and the mountain.

Značka IN BETWEEN vznikla v roku 2018 před odjezdem do Španělska, kde jsem několik měsíců žila. S přítelem jezdíme na sever Španělska už několik let, kde surfujeme, užíváme si výlety do přírody, vaříme z lokálních potravin a navštěvujeme kulturní památky.

Hned první dovolená, kterou jsem prožila v Asturias stačila k tomu, abych se zamilovala do tohoto krásného kraje s divokou přírodou. Do hor, lesů, oceánu a pastvin se zvířaty. Do krajiny nazývané Novým Zélandem v Evropě. Z těchto důvodů je první kolekce této originální značky inspirována právě tímto místem.

Když jsem přemýšlela nad názvem značky, vybavila se mi výstava, kde jsem řešila proměnu krajiny a prostoru v přírodě. Umělecká procesuální instalace se jmenovala Mezi mořem, nebem a horou. Ač se zdá, že umělecká práce je spíše filozofickým dílem, tak se nenechte zmást. V práci jsem řešila přírodní materiály, přírodní živly, ekologii a v neposlední řadě krajinu, která mi je tak velkou inspirací. Ve svých špercích a doplňcích se inspiruji cestami do jiných zemí, malebných měst, čistou a divokou přírodou.

Používám materiály, které jsou udržitelné - žádné plasty

Facebook stránka In Between

Surf Heart
Surf Heart je přívěšek ve tvaru srdce z amerického ořechu pro všechny milovníky hor nebo oceánu. Materiál: dřevo (americký ořech) / kůže Rozměr: 5 cm Povrch je ošetřen přírodním olejem
390 Kč
1b Surfboard Light
250 Kč –20 %
2a Surfboard Short Dark
250 Kč –20 %
OCEAN DARK
320 Kč –20 %
Ocean Dark
256 Kč
WAVE AND MOUNTAIN LIGHT
320 Kč –20 %
WAVE LIGHT
320 Kč –20 %
WAVE DARK
320 Kč –20 %
OCEAN LIGHT
320 Kč –20 %
17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem