VELKÁ VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ O 2 POBYTY V MAROKU

Abychom vám v téhle složité době zvedli náladu, připravili jsme společně s kámošema ze surfhousu Mamaafrica.surf soutěž o 2x týdenní poukazy na pobyt v ikonické vesničce v marockém Imsouane. Maroko totiž patří mezi pár zemí, kam i v současné situaci lze vycestovat a kde si teď užijete luxusní počasí a prázdné pláže.

vizualfinal

Imsouane je malebná rybářská vesnička odtržená od hlavních cest, díky čemuž nabízí ještě trochu klidu např. proti Taghazoutu. Imsouane je vyhlášeným místem pro surfové začátečníky a longboardisty díky jedné z nejdelších vln v Africe – The Bay. Na své si ale přijdou i pokročilejší jezdci hned na vedlejším spotu la Cathedral. Více se už o Imsouane dozvíš v SURFR Guidu.

Jak se zúčastnit?

Každý, kdo nakoupí na SURFR Krámu od 7.2. do 14.2.2021 v celkové hodnotě nad 500 Kč bude automaticky zařazen do slosování do soutěže. 

Jedinou podmínkou pro účast v soutěži je sledování instagramových profilů @surfrcz a @mamaafrica.surf.

Co můžeš vyhrát?

  • 2x poukaz Surf and Bed na Mamaafrica.surf s ubytováním + surf vybavením + snídaní
    • Ten zahrnuje 7 dní ubytování ve 2 nebo 4 lůžkovém pokoji, 6 dní zapůjčení kompletního surfového vybavení po dobu pobytu, WIFI, 7x snídaně

V pondělí 15.2. přímo v Maroku na surfhousu za přítomnosti notáře Mikeše a Agadirského úřadu vylosujeme dva šťastné výherce. Losování pro vás budeme natáčet a nasdílíme ho na Instagramu.