Velká velikonoční soutěž o surfcamp v Portugalsku

AKTUALIZACE: Výhercem soutěže se stává objednávka číslo 20210379, gratulujeme!

Zamrzlé hranice se konečně začínají probouzet ze spánku a letní sezóna se pomalu, ale jistě blíží. Proto jsme si pro vás připravili další velkou soutěž, tentokrát společně s partičkou ze Surfcamp.cz. Ve hře je týdenní surf camp v Portugalsku hodnotě 14 000 Kč! Princip soutěže zůstává stejný, stačí nakoupit u nás na krámku v hodnotě 500Kč a mít štěstí v následném losování.

čtverec

Jak se zúčastnit?

  1. Nakup na SURFR Krámu v období od 30.3. do 9.4.2021 v celkové hodnotě 500 Kč a více (pokud vytvoříte více objednávek na stejné fakturační údaje, budete do soutěže zalosováni jen jednou)
  2. Sleduj na Instagramu profily a @surfrcz a @surfcampcz
  3. Do poznámky v objednávce uveď název tvého Instagramového profilu (abychom mohli ověřit krok č.2)

Co můžeš vyhrát?

  • 1x Surf Camp pobyt na 7 dní v Portugalsku 2021 v ceně 14 000 Kč (kdykoliv během sezóny)
    • zahrnuje 7 dní ubytování ve 4 lůžkovém pokoji v moderní vile s bazénem, 6 surfových lekcí, zapůjčení kompletního surfového vybavení, videocoaching, snídani, uvítací BBQ, fotografie, dopravu na místě, freesurfing s partou, spot guiding
    • balíček neobsahuje letenku

Následující týden po skončení soutěže za přítomnosti zástupců Surfcamp.cz vylosujeme šťastného výherce. Losování pro vás budeme natáčet a nasdílíme ho na Instagramu. Kompletní podmínky a pravidla soutěže najdeš zde.