Velká velikonoční soutěž o surfcamp v Portugalsku

AKTUALIZACE: Výhercem soutěže se stává objednávka číslo 20210379, gratulujeme!

Zamrzlé hranice se konečně začínají probouzet ze spánku a letní sezóna se pomalu, ale jistě blíží. Proto jsme si pro vás připravili další velkou soutěž, tentokrát společně s partičkou ze Surfcamp.cz. Ve hře je týdenní surf camp v Portugalsku hodnotě 14 000 Kč! Princip soutěže zůstává stejný, stačí nakoupit u nás na krámku v hodnotě 500Kč a mít štěstí v následném losování.

čtverec

Jak se zúčastnit?

  1. Nakup na SURFR Krámu v období od 30.3. do 9.4.2021 v celkové hodnotě 500 Kč a více (pokud vytvoříte více objednávek na stejné fakturační údaje, budete do soutěže zalosováni jen jednou)
  2. Sleduj na Instagramu profily a @surfrcz a @surfcampcz
  3. Do poznámky v objednávce uveď název tvého Instagramového profilu (abychom mohli ověřit krok č.2)

Co můžeš vyhrát?

  • 1x Surf Camp pobyt na 7 dní v Portugalsku 2021 v ceně 14 000 Kč (kdykoliv během sezóny)
    • zahrnuje 7 dní ubytování ve 4 lůžkovém pokoji v moderní vile s bazénem, 6 surfových lekcí, zapůjčení kompletního surfového vybavení, videocoaching, snídani, uvítací BBQ, fotografie, dopravu na místě, freesurfing s partou, spot guiding
    • balíček neobsahuje letenku

Následující týden po skončení soutěže za přítomnosti zástupců Surfcamp.cz vylosujeme šťastného výherce. Losování pro vás budeme natáčet a nasdílíme ho na Instagramu. Kompletní podmínky a pravidla soutěže najdeš zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení