NOVINKY NA BLOGU

 

  

Velká velikonoční soutěž o surfcamp v Portugalsku

AKTUALIZACE: Výhercem soutěže se stává objednávka číslo 20210379, gratulujeme!

Zamrzlé hranice se konečně začínají probouzet ze spánku a letní sezóna se pomalu, ale jistě blíží. Proto jsme si pro vás připravili další velkou soutěž, tentokrát společně s partičkou ze Surfcamp.cz. Ve hře je týdenní surf camp v Portugalsku hodnotě 14 000 Kč! Princip soutěže zůstává stejný, stačí nakoupit u nás na krámku v hodnotě 500Kč a mít štěstí v následném losování.

čtverec

Jak se zúčastnit?

  1. Nakup na SURFR Krámu v období od 30.3. do 9.4.2021 v celkové hodnotě 500 Kč a více (pokud vytvoříte více objednávek na stejné fakturační údaje, budete do soutěže zalosováni jen jednou)
  2. Sleduj na Instagramu profily a @surfrcz a @surfcampcz
  3. Do poznámky v objednávce uveď název tvého Instagramového profilu (abychom mohli ověřit krok č.2)

Co můžeš vyhrát?

  • 1x Surf Camp pobyt na 7 dní v Portugalsku 2021 v ceně 14 000 Kč (kdykoliv během sezóny)
    • zahrnuje 7 dní ubytování ve 4 lůžkovém pokoji v moderní vile s bazénem, 6 surfových lekcí, zapůjčení kompletního surfového vybavení, videocoaching, snídani, uvítací BBQ, fotografie, dopravu na místě, freesurfing s partou, spot guiding
    • balíček neobsahuje letenku

Následující týden po skončení soutěže za přítomnosti zástupců Surfcamp.cz vylosujeme šťastného výherce. Losování pro vás budeme natáčet a nasdílíme ho na Instagramu. Kompletní podmínky a pravidla soutěže najdeš zde.

 

Podcast #17: Vlnobijec Robi Chadim

Pokud alespoň trochu sledujete českou serfovou scénu, tak dnešního hosta nemusím představovat. Robiho jsem poznal díky natáčení SURFR Movie, kde jsem rychle objevil jeho superschopnosti. Nejen, že dokáže napádlovat do vlny 10x rychleji než každej jinej serfař, ale taky má nejspíš 10x větší koule, protože je mu úplně jedno, jak velká je vlna. Chytne každou pumelenici, kterou mu oceán vyšle.

Jak se staví sen (surf)

V dnešní uspěchaný době se všechno jen v rychlosti konzumuje. Je strašně jednoduchý jít (zatím jen v zahraničí) do surf shopu a nechat si prodavačem vnutit nejnovější mass production model surfu od velkýho brandu (vyrobenej na lince ve fabrice v Číně, Thaiwanu nebo Thajsku), na kterým jeden ze slavnejch profíků odjel nezapomenutelný trojitý salto s pěti vruty zakončený dvojitým Rittbergerem.

Podcast #16: Synergie surfingu a psychologie s Dankou Sidorovou

V nové epizodě se představí slovenská surfařka, psycholožka Danka Sidorová. Jedná se o dalšího kostlivce se skříně, neboli o rozhovor, který jsem nahrával už před 2 lety. S Dankou jsme se bavili o studiu psychologie, které propojila se surfováním jak jen to šlo.

Podcast #15: Into the Wild s Davidem Mothejlem

Spousta lidí Davida přirovnává k Alexandrovi Supertrampovi (hlavní postava knihy a filmu Into the wild). Možná proto, že se už v mládí rozhodl hledat svobodu tím, že bude cestovat po světě a surfovat. V podcastu jsme probírali Davidovo neuvěřitelný zážitky z cestování a surfování v Kanadě, Kalifornii, Peru, Brazílii nebo Novém Zélandu. Často jsme však odbočili k tématům ekologie, globálních problémů, svobody a smyslu života.

Podcast #14: Tereza Vejvodová žije serfovej sen na Mentawais

V nové epizodě se s Terkou Vejvodovou na chvíli přeneseme na Mentavajské ostrovy. Ty jsou doslova rájem na vodě. Mokrej sen každého surfaře! Terka je živoucím příkladem klišoidní motivační formule: „Když se chceš někam dostat, jdi si za tím, ať to stojí co to stojí.“

Knížky, které by neměly chybět v tvojí knihovně

Poslední rok společně lítáme z lockdownu do lockdownu a ačkoliv pořád existují možnosti, jak opustit hranice tohodle Kocourkova, ne všichni si to můžou dovolit. Musíme si najít způsob, jak se doma zabavit a udržet si pozitivní náladu.

Surfový průvodce, kterého strčíš do batohu

Pokud si taky propadl cestování za vlnami, určitě se ti bude hodit průvodce. Nejen, že jsme letos spustili SURFR Guide, což je český kolektivní online surf průvodce, ale našli jsme také kompletní tištěné průvodce I Love the Seaside. 

Rozhovor s autorem nové kolekce Jonášem Urbánkem

Všichni serfujou. Nezáleží na rase, povolání, společenské třídě nebo věku. Když by se konečně zprovoznila Hvězdná brána, prvním spojencem na vzdálené planetě by stopro byli klingonští serfaři. To bylo první, co mě napadlo, když mi Jonáš ukázal návrh novýho designu na SURFR trika. Říkám si, to je geniální, podobnou rovnoprávnost jinde v galaxii nenajdeš. Zeptal jsem se ho, co podle něj kresba symbolizuje. Jonáš odpověděl: „Netuším, kreslím, co mě zrovna baví.“

Dokument Between Fjords je online ke shlédnutí

Ti z vás, co byli v září pozitivní, nebo se báli dorazit na bujarou premiéru na Radlické určitě netrpělivě čekali na tento moment. V pořadí třetí surf dokument od Martina Smékala je právě dostupný online ke shlédnutí na platformě Reelhouse. Bude vás to sice stát pár kaček, ale doba je zlá a je důležitý podporovat lokální tvůrce a umělce.

Nahoru
17 položek celkem