DOPRAVA A PLATBA

Platba

Na našem eshopu je možné platit 4 způsoby - online platbou kartou, online bankovním převodem, běžným bankovním převodem nebo dobírkou.

Pokud chcete náš projekt co nejvíce podpořit, zvolte běžný bankovní převod, protože transakce neprobíhá prostřednictvím platební brány nebo dopravce. Každý z nich si totiž ukrojí malou část z koláče, který nám pošlete. Pokud zaplatíte převodem, koláč zůstane celý a dokonce se k nám dostane mnohem dříve, než když byste zvolili online platbu nebo dobírku. 

Je proces bankovního převodu zbytečně náročný a zdlouhavý? Nemusí tomu tak být. Ukážeme vám, jak je to jednoduché.

  • po dokončení objednávky ihned obdržíte email s instrukcemi pro platbu + QR kód (uložíte si ho do mobilu)
  • na mobilu otevřete aplikaci vaší banky a zvolíte platbu QR kódem a všechny informace se vyplní sami
  • potvrdíte platbu

V dnešní době se už bankovní převody připisují okamžitě a to kdykoliv 24/7. Stačí, pokud máte jednu z těchto bank, které podporují okamžité platby: Air Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, Equa Bank, Fio, KB, Moneta, PPF, Raiffeisenbank, Creditas.

Pokud máte jinou banku, stačí nám poslat screenshot nebo potvrzení o platbě emailem.

Doleva

Nebo doprava?

  • Osobní odběr
  • Výdejní místa Zásilkovny
  • Doručení na adresu

Osobní odběr

Přijď si osobně vyzvednout objednávku do krámu & kavárny ve Vršovicích!

Adresa: Vršovická 50, Praha 10 

Výdejní místa Zásilkovny

Ideální varianta, pokud nemáš možnost být doma 24/5 nebo nepracuješ v práci s recepcí. Zde najdeš veškerá výdejní místa Zásilkovna.cz. 

Doručení na adresu

Doručení kurýrem přímo na zadanou adresu v ČR nebo na Slovensku. Dopravu zajišťuje Zásilkovna.cz a to prostřednictvím svých expresních kurýrů nebo společností DPD, InTime. Konkrétního kurýra však vybírá Zásilkovna tak, aby balík byl doručen co nejdříve. My tedy nedokážeme ovlivnit, jestli balík dorazí od DPD nebo InTime nebo Zásilkovnou.

 

Chceš doručit balík na Slovensko?

Pokud chcete zaslat objednávku na Slovensko, při dokončování nákupu stačí zvolit v kolonce Země doručení: Slovensko a následně jednu z variant dopravy společnosti Zasielkovňa: na výdejní místo nebo na adresu.

PLATBA

1. Pokud chcete zboží zaslat na dobírku, klikněte v kolonce měna na EUR: při převzetí zboží budete hradit dobírku v eurech

2. Pokud chcete zboží uhradit online platební kartou či bankovním převodem, klikněte v kolonce měna na CZK: částka bude uhrazená v korunách a vaše banka je během platby převede na eura

 

1. Platba na dobírku v EUR

 

2. Online platba kartou nebo převodem v CZK

 

Bydlíš v jiné evropské zemi? Není problém poslat balíček i jinam. Stačí se s námi dopředu domluvit a rádi ti vyjdeme vstříc.