Prkno, co hledá rovnováhu

Představujeme prkno, které stejně jako ty hledá rovnováhu. Balanční deska není nic převratného, a proto jsme se zaměřili na stejně důležitou součást kompletu - válec.

Ten je vyrobený z pěny tak akorát měkké, aby neohrozil tebe, ani tvůj obývák. Zároveň je tak akorát tvrdý, aby snesl veškerou tvojí váhu, prkno a klidně i tvojí postele. Jedná se o multifunkční válec, co tě uvolní (jelikož k tomu jsou pěnové válce primárně určené). A co se týče samotné desky, díky spešl povrchové úpravě neklouže a jednoduše jí očistíš vodou od bordelu. Můžeš na ní trénovat bosky, v ponožkách, v sandálech (pouze bez ponožek) nebo v pohorkách. Doporučujeme boty - safety first. Že prkno není ve tvaru serfu? No s balanční deskou přece nepůjdete surfovat. Tvar desky jsme zvolili hlavně kvůli funkčnosti. Když budete mít na jedné straně špičku, některé triky na prkně vůbec nepůjdou.

V setu najdeš:

 • prkno, co hledá rovnováhu + válec, co tě uvolní

Rozměry:

 • prkno: 76x38 cm
 • válec: 40x15 cm
2 950 Kč
Skladem (> 2 ks)

LOKÁLNÍ

Hadry šijeme doma v Čechách a sdružujeme další lokální značky

LOW-WASTE

Objednávky posíláme pouze v upcyklovaných samicích od kraba

SURFAIR BRAND

Používáme výhradně udržitelné materiály. Jsme fairový k přírodě doma, i u oceánu

Představujeme prkno, které stejně jako ty hledá rovnováhu. Balanční deska není nic převratného, a proto jsme se zaměřili na stejně důležitou součást kompletu - válec.

Ten je vyrobený z pěny tak akorát měkké, aby neohrozil tebe, ani tvůj obývák. Zároveň je tak akorát tvrdý, aby snesl veškerou tvojí váhu, prkno a klidně i tvojí postele. Jedná se o multifunkční válec, co tě uvolní (jelikož k tomu jsou pěnové válce primárně určené). Nebudeme zabíhat do detailů - foam rolling je jednou z technik, zaměřených na svalové úpony, fascie a šlachy, která dokáže odstranit i bolestivé zatvrdliny ve svalu, které jako spouštěcí body vyvolávají silnou myofasciální bolest. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje myogelosy, spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Válec je prostě efektivní tréninková pomůcka pro masáž, relaxační nebo posilovací cvičení. Válec se lehce přenáší a je vyroben v Německu z kvalitního, 100% recyklovatelného materiálu. 

A co se týče samotné desky, díky spešl povrchové úpravě neklouže a jednoduše jí očistíš vodou od bordelu. Můžeš na ní trénovat bosky, v ponožkách, v sandálech (pouze bez ponožek) nebo v pohorkách. Doporučujeme boty - safety first. 

Balanční deska je účinný nástroj na trénink stability a posílení středu těla. Jedinej háček je v tom, že se na ní můžeš nedobrovolně proletět a následovně nouzově přistát.Běžné válce jsou těžké, tvrdé a někdy až moc kluzké. Proto jsme u našeho kompletu eliminovali veškerá rizika na minimum. Bezpečný pěnový válec jsme již zmiňovali a zároveň se na spodní straně prkna nachází zarážky, díky kterým vám deska nečekaně nezmizí pod nohama (jsou však umístěny tak, aby nebránily náročnějším uživatelům v pokročilých trikách). 

Nezapomeň si dát masáž válcem před každou session, zahřeješ tím svaly a nebudeš ztuhlý jak prkno.

V setu najdeš:

 • prkno, co hledá rovnováhu + válec, co tě uvolní

Specifikace:

 • Zarážky na spodní straně
 • Protiskluzová horní část
 • Multifunkční válec - lze na něm hledat rovnováhu, dělat masáž nebo posilovat
 • Odolná a lehce omyvatelná úprava dřeva (prkno vydrží bez obav i venku)
 • Materiál prkno: březová dýha
 • Materiál válec: odolná EPE pěna - 100% recyklovatelná, BPA free a zdravotně nezávadná

Rozměry:

 • prkno: 76 x 38 cm
 • válec: 40 x 15 cm

Každá deska je ručně vyrobená doma v České republice. Válec je vyrobený v Německu.

Jméno značky: SURFR
Kategorie: Balanční desky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
21x
4
23x
3
14x
2
7x
1
3x

Nekonvenční designy SURFR oblečení tvoří surfaři nebo kámoši, jejichž jméno najdeš na každým produktu.

Při výrobě oblečení klademe důraz nejen na kvalitu a původ materiálů, ale zároveň se snažíme minimalizovat naší odpadovou stopu.

Chceš se taky zapojit? Napiš nám!